pondělí 27. dubna 2015

Dotazník 2015 - závěrečné zhodnocení

Dotazník byl vyhodnocen již před měsícem a od té doby jsme měli spoustu času na vyhodnocení výsledků. V tomto článku uvádíme statistiky informovanosti respondentů a také závěrečné zhodnocení výsledků.
Nízká informovanost našich respondentů nás poměrně překvapila. Proto se vynasnažíme o to, aby se například na tento blog dostalo co nejvíce čtenářů. A to také tím, že se pokusíme zveřejňovat takové články, které zákazníky zaujmou. Pro zvýšení informovanosti jsme začali také natáčet video.

A co vlastně výsledky dotazníku daly naší firmě? V první řadě nám to dalo zpětnou vazbu i kritiku, která je pro nás důležitá, a bereme ji jako prostor pro zlepšení. V druhé řadě nám to dalo důležité ujištění, že práce, kterou děláme, má smysl a lidé si jí váží.

Za zmínku určitě stojí i to, že jsme získali cenné názory na dopravce a to nás utvrdilo v tom, že stávající nabídka dopravců je vyhovující. Každému zákazníkovi sedne jiný dopravce, jiný způsob dopravy i platby. Z cenami za dopravu, které určují sami dopravci, a které bohužel nejsme schopni dotovat, bohužel nepohneme. V naší nabídce najdete Intime, Českou poštu, PPL, Uloženku a možný je i osobní odběr v naší provozovně v centru Brna. Tady stojí za zmínku, že od května otevřeme předváděcí místo.

A důležitá věc do budoucna, kterou nám dotazníky daly, jsou nové nápady. V brzké době se můžete těšit na tyto věci, o kterých jste nám napsali.

  • zážitkový deník
  • kartičky na cvičení
  • roční kalendář s počasím a ročním obdobím
  • 3D prostorová orientace
  • a další
Pokud nám chcete cokoliv sdělit mimo již zpracovaný dotazník, využijte e-mail info@oskola.cz a nebo náš Facebook.