pondělí 1. února 2016

Na co se můžete těšit v roce 2016?

V roce 2015 se naší firmě povedlo i nepovedlo spoustu věcí. Ale rok 2015 je za námi. Jsme v roce 2016. Co na letošní rok plánujeme a na co se můžete těšit? O tom je tento článek.
                Během února spustíme dotazník, kde se budeme ptát svých zákazníků a příznivců na spokojenost s našimi produkty, s e-shopem a s dopravou. Tento dotazník se stal již tradicí a děláme jej každý rok. Je to také dobrá příležitost k tomu, abychom se zeptali zákazníků, jaké nové produkty postrádají v naší nabídce. Každému, kdo dotazník vyplní, potom náleží sleva na nákup v e-shopu. Pokud máte o dotazník zájem, sledujte náš blog či stránky na Facebooku.
                Sledovat stránky na Facebooku se opravdu vyplatí, protože zde brzy najdete různé zajímavé soutěže. Přes stránky na Facebooku se můžete dostat i do naší uzavřené skupiny, kde také sbíráme nápady na nové produkty. Některé novinky zde najdete dříve než v e-shopu. Nové produkty budete moci zakoupit se zvýhodněnou cenou, anebo je pro nás otestovat.
                Na nových produktech se nyní, na začátku února, začíná intenzivně pracovat. Do stálé nabídky však budou zařazeny až v průběhu letních prázdnin - pro nový školní rok. Velké úspěchy má nová pomůcka GeoTrio, proto se dočkáte nových sad. Mezi nejprodávanější produkty patří už několik let Skládačky se slovy a se slabikami. I tady se dočkáte nových sad kartiček. S dalšími produkty se nechte překvapit. A pokud máte pro nás nějaký nápad či námět, určitě nám napište.

                V současné době také pracujeme na brzkém spuštění německého e-shopu. Poté bude v průběhu letošního roku následovat i slovenský e-shop. A kromě toho se v průběhu roku dočkáte webu OKSO, kde budete moci objednávat sady komunikačních kartiček na míru.